VaganzePromotion

Łączymy biznes ze sportem!

FAQ - BOKS vs KORONAWIRUS

W związku z mnóstwem pytań odnośnie Gali Boksu Zawodowego VaganzePromotion FIGHT NIGHT Szamotuły 09.05.2020  a koronawirusem, zamieszczamy poniżej wszystkie kluczowe informację.

1. Na bieżąco wymieniamy informację z ludźmi z Polskiego Związku Boksu Zawodowego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z samorządowcami Szamotuł oraz Wielkopolski. Na dzień dzisiejszy, nie widzimy powodów do odwołania święta boksu w Szamotułach. Przygotowania idą zgodnie z planem. Jeżeli zorganizowanie gali w tym terminie będzie nie możliwe, wówczas wyznaczymy termin zastępczy. Bilety zachowają ważność oraz będą podlegać pełnemu zwrotowi całej kwoty. Jednak uspokajamy, na tą chwile nie planujemy niczego przesuwać ani odwoływać. W stanie bardzo kryzysowym - mamy plan B :)

2. Oczywiście, nie możemy bagatelizować Waszego bezpieczeństwa zdrowotnego, dlatego dołożymy nadzwyczajnych starań wraz z inspektoratem sanitarnym aby zminimalizować zagrożenie zarażenia się wirusem. Zwiększymy kontrole na bramkach, dołożymy wentylacji oraz  wyposażymy Was w żele dezynfekujące.

3. Jak kupić bilet - zapraszamy do zakupu biletów poprzez Naszą stronę internetową www.VaganzePromotion.eu - bilety będą też dostępne u zawodników oraz Ring Girls.

Do sprzedaży stacjonarnej wytypujemy 3 miejsca, w których kupicie oryginalne bilety. Miejsca te będą w Poznaniu, Obornikach oraz Szamotułach.

4. Każdy bilet posiada swój unikalny kod QR, który musicie mocno chronić. W przypadku, gdy ktoś skopiuje Wasz unikalny kod, może pojawić się problem z wejścia na hale. Po zeskanowaniu biletu otrzymacie opaskę, która upoważni Was do wychodzenia na zewnątrz bez konieczności skanowania biletów. Kod QR możemy zeskanować tylko raz, dlatego tak ważne jest nie udostępnianie go osobom trzecim.

5. Che zmienić bilet, co mam zrobić? Napisz do Nas na biuro@vaganzepromotion.eu i opisz problem.

6. Aby otrzymać fakturę VAT prosimy o taką informację na biuro@vaganzepromotion.eu

7. Każdy bilet to 1 los w konkursie który odbędzie siena gali. Po zeskanowaniu nie wyrzucaj biletu, zachowaj go. Być może będzie Ci potrzebny do odebrania nagrody!

Po wszystkie inne informację takie jak karta walk, harmonogram imprezy zapraszamy na Naszego facebooka www.facebook.pl/vaganzepromtions . Polub stronę i bądź na bieżąco!

Widzimy się 9-tego!

 

 

10 marca 2020
SPONSOR GŁÓWNY
PARTNERZY TECHNICZNI
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY