VaganzePromotion

Łączymy biznes ze sportem!

Wszystko zaczyna się od pomysłu, których mamy całe mnóstwo! Stworzymy wizję imprezy, którą następnie poddamy analizie rynku. Wybraną wizję przekształcimy w szczegółowy projekt, zaczynając od nazwy na sprzątaniu kończąc. Z gotowym pomysłem i projektem wchodzimy w etap organizacji, który zaczyna się od znalezienia idealnej lokalizacji i przeprowadzenia wizji lokalnej.

1. Pomysł - Projekt - Organizacja

Wraz z działem prawnym VaganzePromotion do każdego realizowanego projektu tworzymy listę niezbędnych dokumentów, aby wszystko było przeprowadzone uczciwie, legalnie i profesjonalnie. Każda impreza prowadzona przez Naszą firmę posiada wymagane zezwolenia i licencje, które sami pozyskujemy. 

2. Dokumenty, legalność i prawo.

Dobra impreza, to duża impreza! Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowych, organizacja atrakcji, pakietów startowych, nagród, banerów sponsorskich, gadżetów, stoisk    i wielu innych pozycji zapewnia VaganzePromotion. Kompleksowo zajmujemy się sprzedażą biletów, prowadzeniem konferencji i zajawek, produkcją filmów promocyjnych.  

3. Promocja i dystrybucja

Organizacja od A do Z - ustal zakres współpracy!

Sukces każdego projektu składa się z wielu czynników. Jednym z nich jest niewątpliwie zbudowanie własnej społeczności, sprawny kontakt i szybkie rozwiązywanie problemów od zainteresowanych osób. Social Media są w tej chwili absolutną koniecznością, jednak prowadzenie skutecznego fanpage'u wymaga wiedzy i umiejętności. Brak rzetelnego podejścia do codziennego życia w mediach społecznościowych może być źródłem klęski nawet najbardziej dopracowanej imprezy.

4. Social Media oraz kontakt z zawodnikami i publicznością

Pozyskiwanie i obsługa sponsorów, patronów medialnych oraz partnerów wydarzenia nie ma przed Nami żadnych tajemnic. Stworzymy dedykowaną ofertę sponsorską, pozyskamy media oraz ważnych, prestiżowych partnerów, wynegocjujemy najlepsze warunki ze sponsorami, sporządzimy umowę oraz nadzorujemy rzetelność jej wykonania przez obie strony. Z Klubem Sponsora VaganzePromotion jesteś bardziej atrakcyjny dla firm niż startując z wolnej stopy. Potencjalny sponsor dostaje więcej za tą samą cenę. 

5. Sponsorzy, patroni medialni, parnerzy

Zabezpieczenie terenu, montaż konstrukcji, oprawa audiowizualna, konferansjer, przygotowanie medyczne, ochrona imprez masowych czy profesjonalne pomiary czasu? Wszystko zorganizujesz z VaganzePromotion. Dzięki rozbudowanej siatce sprawdzonych partnerów wielu branż możemy kompleksowo obsługiwać każdą imprezę. Łącznie z AfterParty :) 

6. Start - Meta - AfterParty!

ZADZWOŃ

Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie, gdzie wspólnie zastanowimy się jaka opcja współpracy będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. 

Pamiętaj, im więcej mamy czasu tym lepiej zorganizujemy wydarzenie!

KONTAKT

SPONSOR GŁÓWNY
PARTNERZY TECHNICZNI
PATRONI MEDIALNI
PARTNERZY